Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu główne serwisu

Projekty realizowane przez Gminę Paczków - informacje

 • Inwentaryzacja przyrodnicza wybranych obszarów chronionego krajobrazu województwa opolskiego, w szczególności na terenie dolin rzecznych oraz doposażenie Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych w Ładzy

  RPO.jpeg
  Województwo Opolskie informuje, że realizuje projekt: „Inwentaryzacja przyrodnicza wybranych obszarów chronionego krajobrazu województwa opolskiego, w szczególności na terenie dolin rzecznych oraz doposażenie Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych w Ładzy”. 
  Data publikacji:
 • Przetarg na kanalizację sanitarną na Osiedlu Wieszczy w trakcie rozstrzygnięcia

  POIŚ.png
  W wyniku przeprowadzonego przetargu na Budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowości Paczków w rejonie ulic: Konopnickiej, Wyspiańskiego, Prusa, Kochanowskiego, Reymonta, Norwida  ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Paczków " wpłynęły 3 oferty. Aktualnie trwają prace nad wyłonieniem wykonawcy.  
  Data publikacji:
 • Ulica Miraszewskiego w remoncie

  DSC_0057.jpeg
  Firma BUDBIS z Konradowej realizująca zadanie pn. "Rewitalizacja miasta Paczków" - Rewitalizacja ulicy Miraszewskiego wraz z infrastrukturą rekreacyjną zakończyła tworzenie dokumentacji projektowej i rozpoczyna prace remontowe w terenie.
  Data publikacji:
 • Ruszyła budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Paczkowie

  DSC_0900.jpeg
  Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości ponad 442 tys. zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa V Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego Działanie 5.2 Poprawa gospodarowania odpadami komunalnymi, co stanowi 84,13% kosztów całkowitych projektu, które wynoszą ponad 526 tys. zł.
  Data publikacji:
 • Podpisana Umowa o dofinansowanie na PSZOK

  DSC_0813.jpeg
              Kolejny sukces Gminy Paczków - 24 lipca 2018r. została podpisana umowa o dofinansowanie projektu pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Paczkowie”.
  Data publikacji:
 • Powstanie nowoczesny przystanek autobusowy

  przystanek.jpeg
  W Paczkowie powstanie centrum przesiadkowe w standardzie europejskim: jest to przystanek autobusowy, miejsce do zaparkowania samochodu, czy roweru. Chodzi o to, aby poruszać się jak najczęściej środkami komunikacji publicznej, a jak najmniej samochodami osobowymi.
  Data publikacji:
 • Rozstrzygnięto przetarg i podpisano umowę na Rewitalizację

  doc02258520180706100204_001.jpeg
  W czwartek 05 lipca 2018 r. Artur Rolka Burmistrz Gminy Paczków podpisał umowę z firmą BUDBIS z Konradowej, która wygrała przetarg nieograniczony na "Rewitalizację miasta Paczków" - Rewitalizacja ulicy Miraszewskiego wraz z infrastrukturą rekreacyjną.
  Data publikacji:
 • Trwa termomodernizacja „Trójki”

  FB_IMG_1531207698677.jpeg
  Będzie cieplej i zarazem oszczędniej. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Paczkowie trwa termomodernizacja, której efekty widać już gołym okiem. Prace zakończą się jeszcze w tym roku.
  Data publikacji:
 • Fontanna w parku zostanie zmodernizowana!

  fonta1.jpeg
  Gmina Paczków w ramach przedsięwzięcia pn. „Wdrażanie strategii niskoemisyjnych w Subregionie Południowym na terenie Gminy Grodków i Gminy Paczków” realizuje m.in. przebudowę ciągów pieszych, modernizację fontanny czy wydzielenie miejsc parkingowych.
  Data publikacji:
 • Projekty realizowane na terenie województwa opolskiego w ramach RPO 2014-2020

  RPO.jpeg
  Zachęcamy do zapoznania się z listą beneficjentów i projektów realizowanych na terenie województwa opolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.
  Data publikacji:

Urząd Miejski w Paczkowie
ul. Rynek 1
48-370 Paczków
tel. +48 77 431 67 91
fax +48 77 544 90 04
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 2333793
w tym miesiącu: 33277
dzisiaj: 518