Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu główne serwisu

Projekty realizowane przez Gminę Paczków - informacje

 • Powstanie nowoczesny przystanek autobusowy

  przystanek.jpeg
  W Paczkowie powstanie centrum przesiadkowe w standardzie europejskim: jest to przystanek autobusowy, miejsce do zaparkowania samochodu, czy roweru. Chodzi o to, aby poruszać się jak najczęściej środkami komunikacji publicznej, a jak najmniej samochodami osobowymi.
  Data publikacji:
 • Rozstrzygnięto przetarg i podpisano umowę na Rewitalizację

  doc02258520180706100204_001.jpeg
  W czwartek 05 lipca 2018 r. Artur Rolka Burmistrz Gminy Paczków podpisał umowę z firmą BUDBIS z Konradowej, która wygrała przetarg nieograniczony na "Rewitalizację miasta Paczków" - Rewitalizacja ulicy Miraszewskiego wraz z infrastrukturą rekreacyjną.
  Data publikacji:
 • Trwa termomodernizacja „Trójki”

  FB_IMG_1531207698677.jpeg
  Będzie cieplej i zarazem oszczędniej. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Paczkowie trwa termomodernizacja, której efekty widać już gołym okiem. Prace zakończą się jeszcze w tym roku.
  Data publikacji:
 • Fontanna w parku zostanie zmodernizowana!

  fonta1.jpeg
  Gmina Paczków w ramach przedsięwzięcia pn. „Wdrażanie strategii niskoemisyjnych w Subregionie Południowym na terenie Gminy Grodków i Gminy Paczków” realizuje m.in. przebudowę ciągów pieszych, modernizację fontanny czy wydzielenie miejsc parkingowych.
  Data publikacji:
 • Projekty realizowane na terenie województwa opolskiego w ramach RPO 2014-2020

  RPO.jpeg
  Zachęcamy do zapoznania się z listą beneficjentów i projektów realizowanych na terenie województwa opolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.
  Data publikacji:
 • Drugi etap rozbudowy OSP Gościce

  DSC_1752.jpeg
  W ubiegłym roku rozpoczęto I etap rozbudowy i przebudowy OSP Gościce, który dotyczył robót ziemnych, wykonania ław fundamentowych oraz izolacji pionowych i kanalizacji sanitarnej. Dodatkowo przeprowadzono zakup i montaż szamba.
  Data publikacji:
 • Trwa zagospodarowanie stawu przy Klonowej!

  DSC_1068.jpeg
  Firma Obsługa Inwestycji Dachowych Piotra Gładysza rozpoczęła prace przy zadaniu pn. „Ochrona różnorodności biologicznej w Paczkowie poprzez zagospodarowanie stawu przy ulicy Klonowej”.
  Data publikacji:
 • Kolejne przetargi rozstrzygnięte!

  DSC_0183.jpeg
  W marcu rozstrzygnięto dwa przetargi nieograniczone dot. zadania pn. „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Paczków” finansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach.
  Data publikacji:
 • Rozpoczyna się termomodernizacja „Trójki”

  DSC_0289.jpeg
  Gmina Paczków rozstrzygnęła przetarg nieograniczony na wykonanie „Termomodernizacji budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Paczkowie przy ul. 1 Maja”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w ramach osi priorytetowej III – Gospodarka niskoemisyjna, Działania 3.2 – Efektywność energetyczna, Poddziałania 3.2.1 – Efektywność energetyczna w budynkach publicznych.  
  Data publikacji:
 • Rozpoczęto prace przy remoncie ciągów pieszo-rowerowych

  dworzec.png
  Rozpoczęto realizację projektu pn. „Wdrażanie strategii niskoemisyjnych w Subregionie Południowym na terenie Gminy Grodków i Gminy Paczków”.
  Data publikacji:

Urząd Miejski w Paczkowie
ul. Rynek 1
48-370 Paczków
tel. +48 77 431 67 91
fax +48 77 544 90 04
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 2095948
w tym miesiącu: 34312
dzisiaj: 123