Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Porusz swoją okolicę z Nestlé!

Aby żyć zdrowo, wystarczy się poruszać – iść na spacer, przebiec paręset metrów, przejechać się na rowerze lub… pójść na siłownię na świeżym powietrzu. To niewiele, ale jest w stanie zmienić naprawdę dużo w życiu każdego z nas!

„Nestlé porusza Polskę” to akcja, w której nasza gmina ma szansę powalczyć o siłownię miejską na Stadionie Miejskim przy ul. Jagiellońskiej w Paczkowie. Aby wygrać potrzebujemy Państwa głosów! Głosy można oddawać codziennie na stronie internetowej https://www.nestleporusza.pl/

Miasto Paczków, a także okalające go tereny po polskiej i czeskiej stronie granicy, tworzą prawdziwy raj dla miłośników sportu i turystyki. Stadion Miejski w Paczkowie jest miejscem ogólnie dostępnym dla mieszkańców gminy, i odwiedzających Paczków turystów. Jest otwarty w godzinach od 7:00 do 21:00. W pobliżu obiektu sportowego umiejscowiony jest Basen Miejski oraz plac targowy. Obiekt wyposażony jest w pełnowymiarową murawę piłkarską, żużlową bieżnię, trybuny oraz budynek, w którym znajduje się główny sekretariat klubu i szatnie. Stadion obejmuje dodatkowo boczne boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej, asfaltowy kort tenisowy i boisko do mini piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią. Użytkownikami stadionu są Klub Sportowy Sparta Paczków, szkoły oraz mieszkańcy uprawiający różne aktywności fizyczne. Ponadto w tym miejscu odbywa się wiele imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym. Lokalizacja nie jest przypadkowa – Stadion Miejski w Paczkowie to idealne miejsce na postawienie siłowni zewnętrznej.

Jak głosować:

Wejdź na stronę https://www.nestleporusza.pl/ zagłosuj, zaproś znajomych i razem zawalczmy o zwycięstwo!

Głosować można codziennie. Głosujący może oddać tylko jeden głos dziennie. W kolejnym dniu ten sam Głosujący może oddać następny głos.

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 r.

Z góry dziękujemy za wsparcie!