Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

"Rodzina - tu życie się zaczyna, a miłość nigdy nie kończy"

W sobotę 27 maja na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie odbył się Festyn Rodzinny. W centralnym miejscu na tablicy ozdobionej kwiatami widniał napis: "Rodzina - tu życie się zaczyna, a miłość nigdy nie kończy". Na imprezę licznie przybyli paczkowianie z całymi rodzinami, rodzice uczniów oraz radni. Zebranych powitał dyrektor szkoły Mariusz Kwiecień, a uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka, życząc wszystkim dobrej zabawy Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Rodzice przygotowali mnóstwo pyszności z małej gastronomii: pierogi, bigos, kiełbaski i kaszankę z grilla, frytki, chleb ze smalcem i ogórkiem, gofry z różnymi dodatkami, smaczne ciasta, lody i napoje.

Na scenie przez cały czas trwania festynu odbywały się występy artystyczne. Gościnnie prezentowały się zespoły z Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie: KALIBER, GREEN ICE, studio piosenki VOICES, studio tańca ENERGY DANCE, dzieci z Przedszkola nr 2 w Paczkowie oraz młodzi artyści ze Stowarzyszenia WIĘŹ. Można było również podziwiać uczniów prezentujących piosenki, tańce i skecze.

Dla najmłodszych przygotowana była zjeżdżalnia, zamek z kulkami i malowanie twarzy. Ogromnym

zainteresowaniem cieszył się pokaz Policji i Straży Pożarnej. Chętni mogli popróbować swych sił na strzelnicy.

Festyn udał się pod każdym względem, pogoda również dopisała. To była wspaniała, wielopokoleniowa, integrująca lokalną społeczność impreza.

Dyrektor PSP nr 3 w Paczkowie wraz z gronem pedagogicznym składają serdeczne podziękowania dla rodziców, sponsorów, dyrektora Ośrodka Kultury Andrzeja Kłoczko ,członków zespołów oraz dla Policji i Straży Pożarnej.

 

 

Wersja XML