Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Już niebawem Dni Paczkowa – sprawdź program

W weekend 24-25 czerwca br. odbędą się Dni Paczkowa połączone z O-Polskim Świętem Kawki.

Otwarcie O-Polskiego Święta Kawki” zaplanowano na sobotę 24 czerwca. O godzinie 12:00 rozpoczną się Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży o nagrodę „Paczkowskiej Kawki”. O godz. 14:00 nastąpi uroczyste otwarcie Dni Paczkowa, a następnie zapraszamy na program artystyczny w wykonaniu TeatRegeneracja, pt. „Czy wy wiecie, czy nie wiecie, że Kawki są na świecie”. Następnie odbędzie się koncert grupy Saxophonic, a o 17:00 wystartuje wielka Gala Disco Polo, podczas której wystąpią zespoły Selfie, Maraquja, Baflo i Coolers. Zabawa potrwa do późnych godzin wieczornych.

Oprócz występów na scenie, zaplanowano kilka imprez towarzyszących. O 10:00 prawdziwa gratka dla najmłodszych - budowa Grodu Paczków z firmą Jarpak – producentem opakowań z tektury. W godz. od 10:00 do 17:00 będzie możliwość spotkania z katem w Domu Kata. Z kolei o 15:00 nastąpi ogłoszenie wyników III Otwartego Konkursu na Limeryk o Paczkowie „Paczkowska Kawka”, a nieco później odbędzie się interaktywny spektakl „Z kawką w tle”.

Drugi dzień Dni Paczkowa rozpocznie się o godz. 14:00 konkursem XX Regionalnych Spotkań Zespołów Artystycznych Ochotniczych Straży Pożarnych. Przegląd Zespołów Scenicznych uatrakcyjni występ Zespołu Tańca Artystycznego „MINIATURY” z Krynicy Zdroju oraz pokaz sikawek konnych. Zapraszamy również do udziału w „Biegu na wieżę” o godz. 11:00. Na godz. 19:00 zaplanowano występ Wojtka Bałwako, uczestnika programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”. Niedzielną gwiazdą wieczoru będzie zespól Elektryczne gitary –  polski zespół rockowy, którego liderem jest Kuba Sienkiewicz. Zespół jest znany z takich utworów jak „Jestem z miasta”, „Dzieci”, „Kiler”, czy „Na krzywy ryj” i wiele innych.

 

Zaplanuj czas już dziś! Zapowiada się wspaniała dwudniowa zabawa. Serdecznie zapraszamy!

 

Wersja XML