Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

XVIII Powiatowy Rajd Rowerowy brzegami Topoli i Kozielna

To będzie z pewnością wyjątkowa edycja Powiatowego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 17 czerwca 2017 r. i będzie przebiegał wokół zbiorników na Nysie Kłodzkiej – Topoli i Kozielna. Wyjątkowa, gdyż podczas rajdu swoją przygodę życia – dwuletnią podróż rowerem dookoła świata – rozpocznie Ząbkowiczanin Marcin Długopolski. Przed nim trasa licząca ponad 35.000 km, a przed uczestnikami rajdu zaledwie 11 km.

Powiatowy Rajd Rowerowy to impreza cykliczna, która co roku skupia około pół tysiąca uczestników. Jest skierowana do cyklistów z regionu bez ograniczeń wiekowych. Składa się tradycyjnie z dwóch etapów. Pierwszy to rekreacyjny przejazd trasą wokół zbiorników, a drugi to konkurencje sprawnościowe w miasteczku rowerowym (Błotnica). Udział w rajdzie jest bezpłatny, a pierwsze 600 osób, które zapiszą się i przejadą trasę otrzymają koszulki „BIKE-owa Ziemia Ząbkowicka”, a także smycz, opaskę oraz bon na poczęstunek. Do wygrania oczywiście atrakcyjne nagrody, w tym wiele rowerów górskich.

Zapraszamy do udziału i do towarzyszenia Marcinowi w pierwszych kilometrach „szaleńczej” wyprawy. Ze śmiałkiem pożegnamy się na tamie w Paczkowie, skąd Marcin wyruszy w kierunku Republiki Czeskiej, Słowacji, Węgier, Serbii, Chorwacji, Grecji, Turcji i dalej w kierunku Indii. Do zobaczenia w Błotnicy. Szczegóły w regulaminie i na plakacie promocyjnym.

PDFregulamin_rajd_2017.pdf (1,25MB)

plakat_prr2017_small.jpeg

 

Wersja XML