Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Za nami Vocal Camp 2017

Tegoroczna V edycja Warsztatów Wokalnych Vocal Camp rozpoczęła się 28 sierpnia w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Uczestnicy przez ponad tydzień intensywnej pracy i przygody muzycznej brali udział w zajęciach indywidualnych, grupowych oraz całej gamie różnorodnych warsztatów, takich jak zajęcia z chóru, zajęcia emisji głosu, praca nad ruchem scenicznym, które wszechstronnie rozwijają młodych artystów. Projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem młodych paczkowian.

Zwieńczeniem Vocal Camp-u był profesjonalny koncert organizowany przez paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji, który odbył się 3 września w Muzeum Gazownictwa w Paczkowie. Podczas koncertu zaprezentowali się wszyscy wokalni adepci w nowych aranżacjach wybranych piosenek wraz z towarzyszącą im na żywo sekcją muzyczną.

Vocal Camp to projekt Stowarzyszenia Młodych Gminy Paczków ALTERNA, finansowany przez Gminę Paczków, partnerem tego przedsięwzięcia jest Ośrodek Kultury i Rekreacji. Dzięki dotacji uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, a każdy uczestnik ma niebywałą okazję do rozwoju zdolności artystycznych oraz rozszerzania zainteresowań i inspiracji muzycznych.

Projekt zainicjowała grupa studentów Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej z PWSZ w Nysie, którzy w 2013 roku nieodpłatnie zechcieli przeprowadzić 8- dniowe warsztaty wokalnew naszym mieście. Główna pomysłodawczyni Pamela Kłoczko, co roku wraz z profesjonalnymi muzykami stwarza młodzieży niepowtarzalną okazję do obcowania z piosenkami opracowanymi w nowych i niebanalnych aranżacjach. Projekt polega na przeprowadzaniu indywidualnych i grupowych zajęć wokalnych, ruchowych i scenicznych pozostając w kontakcie z żywym akompaniamentem instrumentów. Coroczną atrakcją warsztatów jest zetknięcie uczestników z profesjonalnym zespołem instrumentalnym, który towarzyszy uczestnikom przez trzy ostatnie dni spotkań. 

Zobacz więcej https://www.facebook.com/O%C5%9Brodek-Kultury-i-Rekreacji-w-Paczkowie-435031726518029/

https://www.facebook.com/muzeum.gazownictwa/?hc_ref=ARQ-A_kEpb7K0VarQpZrn4Sg92unDAnlNUMdIx40mMgYprEtqy-5TNdR_zsm9rDsAmU

Foto: OKiR Paczków

 

 

Wersja XML