Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Obchody 70-lecia Koła PZW Paczków

Zarząd Koła PZW Paczków oraz Burmistrz Gminy Paczków zapraszają wszystkich członków Koła wraz z rodzinami, na obchody 70- lecia istnienia Koła PZW w Paczkowie. Impreza odbędzie się w niedzielę 24 września przy stawie "Relax" w Paczkowie.

Jedną z atrakcji będą Drużynowe Zawody Spławikowe. W zawodach mogą uczestniczyć 2- osobowe zespoły. Ze względu na ograniczoną ilość stanowisk, prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr. telefonu: 516 122 536. Zbiórka zawodników o godz 7.30. Rywalizacja będzie trwała do godziny 12. Gorąco zachęcamy do udziału- czekają atrakcyjne nagrody! 
Po zawodach wędkarskich odbędzie się Piknik Rodzinny. W programie m.in.: gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, pokazy wędkarstwa spławikowego i rzutowego, poczęstunek, przejażdżka łodzią wędkarską, turniej siatkówki plażowej i wiele innych atrakcji! Podczas pikniku odbędzie się degustacja dań z ryb, z których wspólnie wybierzemy regionalną potrawę.
Serdecznie zapraszamy !!!

Równie ważnym wydarzeniem będzie oficjalne otwarcie placu rekreacyjnego przy stawie. Inwestycja pn. Zagospodarowanie terenu basenu miejskiego w Paczkowie polegała na budowie boiska do siatkówki plażowej, nowego placu zabaw dla dzieci oraz budowie wiaty grillowej.

Środki na wykonanie inwestycji pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, podziałanie 19.2. Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML