Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nauczyciele wspólnie świętowali Dzień Edukacji Narodowej

Już po raz kolejny nauczyciele wszystkich szczebli szkolnictwa razem z pracownikami administracji i obsługi z Gminy Paczków, świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

11 października br. w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie blisko 150 nauczycieli czynnych, ale i emerytowanych uczestniczyło w wielkim Święcie Edukacji. Oprócz pedagogów obecni byli: Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka, Sekretarz Iwona Cymara, Skarbnik Gminy Dariusz Wąsiak, Naczelnik Wydziału Oświaty Katarzyna Rolka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Paczkowie Wiesław Barabasz oraz radni.

Głównym organizatorem wieczoru była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie. W tym miejscu pragniemy podziękować Pani Dyrektor –Joannie Kozłowskiej, gronu pedagogicznemu i uczniom za przygotowanie programu artystycznego oraz stworzenie wyjątkowego, gościnnego klimatu, który towarzyszył zgromadzonym przez cały wieczór.
Podczas uroczystości nie zabrakło pięknej dekoracji, kwiatów wręczonych przez samorządowców na ręce dyrektorów placówek oświatowych oraz wyśmienitego programu artystycznego przygotowanego przez uczniów i nauczycieli „Dwójki”.
Burmistrz w swoim przemówieniu podziękował nauczycielom za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy Nauczyciela, życząc jednocześnie zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Tegoroczne święto naszych nauczycieli było pełne dobrej zabawy, śmiechu, ale i wzruszeń.  Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w stworzenie tego wyjątkowego spotkania.

 

 

Wersja XML