Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ola Masłowska laureatką Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie wiosną zgłosił do XVIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Zawsze zielono, zawsze niebiesko" 9 prac młodych paczkowskich artystów wykonanych podczas zajęć STUDIA ARTYSTYCZNEGO w Domu Plastyka pod kierunkiem nauczyciela Pana Piotra Respendowicza.

Konkurs po raz XVIII organizowany był przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu, tematem tej edycji była "Podróż” widziana oczami dzieci.

W dniu 1 października 2015r. otrzymaliśmy wspaniałą informację o paczkowskiej laureatce konkursu  ALEKSANDRZE MASŁOWSKIEJ, uczennicy klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Paczkowie.

Serdecznie gratulujemy zarówno laureatce, jak i jej opiekunowi. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się w piątek 16 października o godz. 12:00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Przedzamcze 11/15 w Toruniu.

Głównym celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży problemami ochrony środowiska i otaczającej nas przyrody, rozwijanie kreatywności, wrażliwości i wyobraźni plastycznej uczestników konkursu, a także promocja twórczo działających szkół, przedszkoli, ośrodków kultury i pracowni plastycznych.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży w wieku 5-19 lat. Z ponad 20 tysięcy nadesłanych prac z 54 krajów, na wystawę jury zakwalifikowało 1267 prac z 52 krajów. Jury przyznało 50 nagród i 50 wyróżnień indywidualnych oraz 3 nagrody zbiorowe dla placówek, za interesujące kolekcje prac. Jedną z 50 przyznanych nagród otrzymała właśnie Ola Masłowska. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Wersja XML