Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie z wolontariuszami Szlachetnej Paczki

1 lutego br. odbyło się w Urzędzie Miejskim w Paczkowie spotkanie z wolontariuszami Szlachetnej Paczki Rejonu Paczków.

Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka zaprosił zaangażowanych w stworzenie tego wyjątkowego projektu, aby dokonać wspólnych podsumowań i podziękować wolontariuszom za ich pracę.

“Składam serdeczne podziękowania za pracę wolontariacką w ramach akcji Szlachetna Paczka w Gminie Paczków. Obecność wolontariuszy pozwala wielu rodzinom doświadczyć ogromu dobra i miłości w wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia. Wasza postawa jest wzorem do naśladowania i przykładem, że świat można zmieniać każdego dnia. Życzę Wam, aby nie zabrakło Wam entuzjazmu i chęci bezinteresownego pomagania innym” – powiedział burmistrz Rolka.

Spotkanie było okazją do podsumowania projektu w gminie. Wolontariusze w tej edycji akcji pomogli aż 36 rodzinom z terenu naszej gminy. Łączna wartość paczek wyniosła prawie 95 tysięcy złotych. W tegorocznej edycji pojawili się naprawdę wspaniali darczyńcy z województwa opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i Wielkopolski. Nie zabrakło też darczyńców z naszej gminy. Były to osoby prywatne, instytucje, szkoły i firmy, które wsparły program Szlachetnej Paczki.

Liderka Szlachetnej Paczki w Rejonie Paczków pani Agata Syc – Prochera na koniec podkreśliła, że: „Szlachetna Paczka to projekt, który trwa przez cały rok. Paczka to już nie tylko pomoc materialna, ale też pomoc prawna, lekarska, pomoc seniorom.”

W tym miejscu pragniemy raz jeszcze podziękować Wolontariuszom oraz wszystkim zaangażowanym w akcję „Szlachetna Paczka”. Liczymy na Wasz udział w kolejnej edycji.

 

 

Wersja XML