Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wieczór muzyczny w Muzeum Gazownictwa

Wydarzenie po raz trzeci w przed dzień NARODOWEGO ŚWIĘTA  NIEPODLEGŁOŚCI odbędzie się w dniu 10 listopada 2015 r. (wtorek) o wieczorowej porze, w niepowtarzalnym klimacie paczkowskiego Muzeum Gazownictwa. Jest to wspaniała propozycja dla mieszkańców naszej gminy  upamiętniająca dzień 11 listopada. To czas refleksji, spokojnej rozmowy, spotkań i posłuchania wspaniałych piosenek z duszą.

WIECZÓR MUZYCZNY jest również promocją reaktywowanych Ogólnopolskich Prezentacji Muzycznych TEREPACZKÓW, które odbędą się w dniach 26 -28 luty 2016 r.
Podczas występów usłyszymy laureatów tegorocznego TerePaczkowa, zdobywczynię drugiego miejsca w konkursie LINDĘ  WENCEL oraz zdobywcę GRAND PRIX  OPM TerePaczków 2015 ROBERTA KLIMKA.

Gospodarzem muzycznym wieczoru będzie formacja KLUB 50, która wielokrotnie występowała na licznych imprezach w naszej gminie. W wykonaniu zespołu usłyszymy kilka piosenek z "Krainy  Łagodności".

Gościem wieczoru będzie łódzka grupa muzyczna C A R Y N A. Grupa Caryna jest wyjątkowym zespołem z bałkańskim temperamentem, słowiańską duszą i niezwykłymi tekstami. Koncerty Caryny przenoszą słuchaczy w świat autorskich utworów, pieśni tradycyjnych, a także najbardziej znanych lub zupełnie nieodkrytych twórców, których ojczyzny przybliżają publiczności w aż 6 językach: polskim, serbskim, macedońskim, rosyjskim, romskim oraz angielskim.
Skład zespołu wchodzą:
Łukasz Nowak - wokal, gitara
Darko Bugarić - wokal, gitara, mandolina
Dalibor Drcelić - gitara basowa
Adam Marańda - skrzypce
Kamil Kaźmierczak - perkusja

Serdecznie zapraszamy na niezwykły Wieczór Muzyczny, który rozpocznie się o godz. 19:00 w dniu 10 listopada br. w Muzeum Gazownictwa! Nad wszystkim czuwa organizator STOWARZYSZENIE GENERACJA, wstęp jest bezpłatny! 

Wersja XML