Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rezerwacja zbiornika Kozileno – 30 maja rusza IX Frankenstein Carp Meeting 2018

Pięć dni i cztery noce bez przerwy, prawie 80 karpiarzy z całej Polski, a także z zagranicy będzie rywalizowało w IX Dolnośląsko-Opolskim Meetingu Karpiowym, który odbędzie się w dniach 30 maja – 03 czerwca 2018 r. nad zbiornikiem Kozielno. 

Zawody odbędą się na brzegu południowym (od strony wsi Kozielno), a teamy rywalizujące rozciągną się na linii brzegowej liczącej pond 2,4 km. Z uwagi na znaczne długości połowu (nierzadko ponad 400 m w głąb jeziora) w tych dniach zakazuje się  pływania łodziami, skuterami wodnymi i innymi urządzeniami umożliwiającymi ingerencję w obszary łowisk startujących. Dla wędkarzy nie biorących udziału w zawodach udostępnia się brzeg północny (od strony „betonówki”).

Frankenstein Carp Meeting to impreza cykliczna, w której starują drużyny dwu i  trzyosobowe z Polski, Republiki Czeskiej, Niemiec, a także z Anglii. Do klasyfikacji liczą się karpie i amury ważące ponad 2 kg, a o zwycięstwie decyduje łączna waga trzech największych ryb. Patronatem imprezę objęli: Państwowe Gospodarstwo Wodne – Wody Polskie, Okręg PZW Wałbrzych, Posłanka na Sejm Monika Wielichowska, Starosta Ząbkowicki, Starosta Nyski, Burmistrz Paczkowa, Burmistrz Ząbkowic Śląskich, Burmistrz Złotego Stoku, Burmistrz Barda.

Sponsorzy: Pelikan Team, GenesisCarp,  Aller Aqua, Centrum Budowlane Maja. Patroni medialni: Karp Max, Świat Karpia, Express-Miejski.pl, Doba.pl, Karpiarstwo C&R Dolny Śląsk.

Program zawodów: 

Środa 30 maja 2018 r. 

11.00 - 12.30 - Otwarcie biura zawodów, rejestracja zawodników, poczęstunek

13:00 Oficjalne otwarcie i losowanie stanowisk 

17:00 Rozpoczęcie zawodów 

Czas trwania zawodów: 

Środa 30 maja 2018 r. godz. 17:00 - Niedziela 03 czerwca 2018 r. godz. 10:00 

Niedziela 03 czerwca 2018 r. 

10:00 Koniec zawodów 

10:00 - 11:15 Opuszczanie stanowisk, poczęstunek (żurek)

11:30 Oficjalne zakończenie i wręczenie nagród

Brak opisu obrazka

Wersja XML