Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na Targi Rzemiosła Tradycyjnego Pogranicza Paczkowsko-Javornickiego

W sobotę 18 sierpnia 2018 roku od godz. 10.00 do 14:00 na Plantach Miejskich w Paczkowie, przy Ścieżce Widokowej Bramy Nyskiej (ul. Wojska Polskiego 16) odbędą się Targi Rzemiosła Tradycyjnego Pogranicza Paczkowsko-Javornickiego związane z bartnictwem i pszczelarstwem.

Oprócz miodu i produktów pszczelarskich dostępne będą do zakupu również rękodzieła i wiele innych rozmaitości. Serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu! Przewidziano m.in. gry i zabawy sprawnościowe z nagrodami przygotowane przez Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie, a także zabawy plastyczne dla najmłodszych. Targi umilą występy lokalnych zespołów: Dziewiętliczanki, Soliści Studia Voices oraz ALE BABKI PLUS z Kamienicy.

Ponadto imprezą towarzyszącą w tym dniu będzie Piknik „Subregion Środkowy - wysportowany i zdrowy! Program zdrowotny przeciwdziałający nadwadze, otyłości oraz cukrzycy wśród dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat oraz dorosłych pomiędzy 45-65 rokiem życia.”  Organizatorem wydarzenia jest Diabetica Sp. z o. o. z Nysy, która przewidziała bezpłatne atrakcje dla wszystkich takie jak: dmuchańce, gry i zabawy z nagrodami, stoisko z poradami dietetycznymi, fizjoterapeuta, pielęgniarka i wiele innych.

Impreza odbywa się w miejscu, gdzie dawniej organizowano Dni Paczkowa, czyli od strony parku przy Ścieżce Widokowej Bramy Nyskiej (ul. Wojska Polskiego 16). Dołączcie do nas i spędźcie miło czas w Paczkowie podczas Targów Rzemiosła Tradycyjnego Pogranicza Paczkowsko-Javornickiego.

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML