Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

II TURNIEJ KLUBÓW HDK PCK W BOWLINGU

W dniu 9 marca 2019 roku w Kręgielni „STODOŁA” odbyły się II Rejonowe Mistrzostwa Klubów HDK PCK w Kręglach o Puchar Prezesa „FAMAD” Sp. z o. o. w Paczkowie. Na zawody przybyły kluby z: Praszki, Kędzierzyna Koźla, Krapkowic, Namysłowa, Zawadzkie, Głubczyc, Nysy, Otmuchowa, Paczkowa łącznie zgromadziło się 12 drużyn. Od pierwszego do ostatniego rzutu rywalizacja między drużynami była zaciekła. Każdy z zawodników starał się uzyskać jak najlepszy wynik dla swojej drużyny. Po długim i wyczerpującym „boju” wyłoniono zwycięzców turnieju.

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce:  Klub HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie I – 458 pkt.

II miejsce: Klub HDK PCK przy Parafi pw. Ducha Św. I NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie Koźlu – 407 pkt.

III miejsce:  Klub HDK PCK  przy Oddziale Rejonowym PCK w Otmuchowie – 316 pkt.

W pojedynku indywidualnym o zajętym miejscu decydowały ostatnie rzuty kulą.

I miejsce:   Olgierd BYSTRY - Klub HDK PCK przy Parafi pw. Ducha Św. I NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie Koźlu – 154 pkt.

II miejsce: Krzysztof SZYMANEK -  Klub HDK PCK  w Zawadzkie – 137 pkt.

III miejsce: Piotr WANDZEL -  Klub HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie– 131 pkt.

Ponadto Burmistrz Paczkowa pan Artur ROLKA ufundował puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju. Zawodniczką została pani Teresa STOPYRA – 110 pkt. Pan Olgierd BYSTRY otrzymał z rąk Prezesa Klubu HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie Sławomira WANDZLA „Dyplom za rekord mistrzostw” uzyskując 154 pkt.

Puchary i dyplomy dla zwycięzców wręczał Burmistrz Paczkowa Artur ROLKA oraz Prezes Klubu HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie Sławomir WANDZEL. Po zaciekłej i długiej rywalizacji na uczestników zawodów czekał wspaniały poczęstunek w postaci pizzy i grillowanej kiełbaski. Zmagania drużyn przebiegały w miłej rodzinnej atmosferze, każdy z uczestników podkreślał fakt, że nie chodzi o rywalizację tylko o spotkanie, nawiązanie nowych znajomości i propagowanie idei krwiodawstwa.

Zarząd Klubu HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie, dziękuje panu  Mieczysławowi FLUDEROWI Prezesowi „FAMAD” Sp. z o. o. w Paczkowie za hojność  i przychylność w zorganizowaniu Turnieju. Dziękujemy również Burmistrzowi za ufundowanie pucharu dla najlepszej zawodniczki oraz właścicielowi baru „STODOŁA” Zbigniewowi KAROL i personelowi za pomoc w realizacji turnieju.

Tekst: Klub HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie

 

 

 

 

 

 

 

Wersja XML