Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nagrody dla najlepszych uczestników konkursów przedmiotowych – w roku szkolnym 2018/2019

31 maja 2019 r. Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka wręczył nagrody najlepszym uczestnikom konkursów przedmiotowych – w roku szkolnym 2018/2019 na terenie Gminy Paczków dla uczniów poniższych placówek oświatowych:

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie:

I miejsce - Aleksandra Strzop – PSP 2,

I miejsce - Kornelia Bogdanowicz – PSP 2,

I miejsce – Michał Szczotka – PSP 3,

I miejsce – Julia Pater – PSP 3,

II miejsce – Julia Piekarczyk – ZSP Trzeboszowice,

II miejsce – Szymon Wilgos – ZSP Kamienica,

III miejsce – Angelika Piekarska – PSP 2,

I miejsce – Szymon Wilgos – ZSP Kamienica,

II miejsce – Dawid Kloc – PSP 3,

III miejsce – Mikołak Bogacki – ZSP Kamienica,

III miejsce – Oliwier Robak – PSP 2,

I miejsce – Alicja Patkowska – PSP 2,

Alicja Patkowska – PSP 2,

Alicja Patkowska – PSP 2,

I grupa na szczeblu wojewódzkim:

Julia Pikul, Dominika Widacha, Marcel Mazur, Mateusz Mazur, Martyna Szotka, Błażej Kargol

Oliwia Myćków, Julia Michalczewska,

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Paczkowie:  

II miejsce – Angelika Piekarska – PSP 2,

II miejsce – Szymon Wilgos – ZSP Kamienica,

II miejsce – Oliwia Myćków – PSP 2,

III miejsce – Patryk Reichel – PSP 3,

III miejsce – Kalina Rogozik – ZSP Trzeboszowice,

I miejsce – Szymon Wilgos – ZSP Kamienica,

II miejsce – Dominik Betlejewski – PSP 2,

III miejsce – Igor Jakus – PSP 2,

Julia Pater, Natalia Pater,

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Paczkowie oddziały gimnazjalne:

Natalia Ziółkowska, Gabriela Kubka, Martyna Motyka,

Ewa Mularczyk, Michał Śmietański, Piotr Pasoń,

Martyna Motyka, Dawid Janik,

Jakub Olejnik, Gabriel Skrzypczak,

Wiktoria Paluch, Kacper Soszek,

Michał Śmietański, Anna Kalisz, Gabriela Kubka,

Michał Śmietański,

Natalia Ziółkowska, Patryk Miłkowski,

Patryk Olszewski, Michał Wielgus,

Gabriela Kubka, Patryk Miłkowski,

Martyna Motyka,

  1. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Trzeboszowicach:

I grupa:

Filip Kwiatkowski, Agnieszka Kamińska, Julia Kubica, Mateusz Wajdzik,

Lena Glińska, Patrycja Sacha, Oliwier Paraciej, Mateusz Wilgos,

II grupa:

Kinga Kubica, Dominik Hagemajer, Maksymilian Bednarz,

Szymon Wilgos, Jacek Czarnota, Mikołaj Bogacki,

Dominik Motyka.

Składamy gratulacje i życzymy dużo odpoczynku na okres zbliżających się wakacji!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wersja XML