Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Radosne święto sportu czyli 4. Paczkowska Dycha

Czwarta edycja Paczkowskiej Dychy – Bieg Jezior i Gór za nami. W sobotę 19 października 2019 r. nad Zalewem Paczkowskim w Kozielnie miało miejsce radosne święto sportu, na którym aż 311 osób spotkało się by w pełnym sympatii i pozytywnych emocji gronie pobiec, także w bardzo ważnym i szczytnym celu - wsparcia naszego bohatera Igorka z Paczkowa i jego rodziny. Organizatorem biegu było Stowarzyszenie Przyjaciół Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Paczkowie „Trójka Dzieciom”, które dzięki samorządom wszystkich szczebli - Samorządowi Województwa Opolskiego, Marszałkowi Województwa Opolskiego, Starostwu Powiatowemu w Nysie, Gminie Paczków i innym jednostkom samorządowym oraz Sołectwu Kozielno zorganizowano, kameralny bieg w malowniczej scenerii gór oraz jezior. Na mecie na zawodników czekała kultowa grochówka, którą wzmocnił się każdy bohater mijający linię mety. Wyniki 4. Paczkowskiej Dychy są następujące:
Kobiety OPEN:
1. Patrycja Suchowiecka
2. Barbara Łomnicka
3. Sylwia Pietroczuk
Mężczyźni OPEN:
1. Szymon Halczak
2. Sebastian Leśniak
3. Jan Kadłuczka
Mieszkańcy Opolszczyzny:
Kobiety:
1. Sylwia Pietroczuk
2. Alicja Wiek-Rezacz
3. Magdalena Kutzmann
Mężczyźni:
1. Szymon Halczak
2. Sebastian Leśniak
3. Jan Kadłuczka

Najszybsza Paczkowianka:
1. Violetta Pawlus
2. Teresa Warzecha
3. Franciszka Surówka
Najszybszy Paczkowianin:
1. Grzegorz Kogus
2. Szymon Rodak
3. Krzysztof Lazarowicz
Puchar dla najliczniejszej grupy biegowej: Runners Team Nysa
Stowarzyszenie Trójka Dzieciom składa podziękowania wszystkim zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia.  Jak podkreśla przedstawiciel Stowarzyszenia pan Piotr Wach: „To była fantastyczna sobota. Dzięki Wam Drodzy Biegacze paczkowskie jezioro stało się opolskim centrum sportu i doskonałą promocją biegania.W imieniu organizatorów bardzo dziękuję za Waszą obecność i zapewnienie świetnej, przyjacielskiej atmosfery. Wielu z Was było tu po raz czwarty, niektórzy wczoraj debiutowali na tej przepięknej trasie - wszystkim dziękuję za zaufanie i obecność i już dziś zapraszam na 5 edycję w październiku 2020.”
Gratulujemy wszystkim ukończenia biegu, a w szczególności Szymonowi Halczakowi - zwycięzcy i wszystkim wyróżnionym w kategoriach wiekowych i geograficznych.
Galeria zdjęć zmierzymyczas.pl:
https://photos.google.com/share/AF1QipN0lpaVHM-EKdhD0CvcbchfLC2K3H9G7vZKEure7gQM3cs6KK4m8ZjlyRyMjLHZWg?fbclid=IwAR0oOdst9ShVduMRdtChBlVwppbJOPPNRX4SzVIZbYcHkN2rSfYlljS4K9E&key=TzlDeVlMNFltckdqWi1mM2J3WUR1S2VXUXpIbFB3

 

 

Wersja XML