Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konkurs „Orszak z Gwiazdą”

Dnia 6 stycznia 2020 r. po raz drugi w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Jana Ewangelisty w Paczkowie i Gminie Paczków odbędzie się ulicami Paczkowa Orszak Trzech Króli.

Mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku wizytę zespołu muzycznego „Albo i Nie”, który uświetni kolędowanie orszakowe.

Konkurs trwa od 1 grudnia 2019 r. do 15 grudnia 2019 r.  

W konkursie można wygrać następujące nagrody:
I miejsce – występ zespołu „Albo i Nie”
II miejsce – 3.000 czekoladek
III miejsce – 2.000 czekoladek

Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org, Konkursy, Konkurs „Orszak z Gwiazdą”

http://orszak.org/konkursy/konkurs-orszak-z-gwiazda-45.html

Dodatkowo: Miejscowości, które uzyskają ponad 300 ważnych głosów, otrzymają 300 dodatkowych koron; miejscowości, które otrzymają ponad 600 ważnych głosów, otrzymają 600 dodatkowych koron; itd.

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

 

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB "Orszak Trzech Króli - Fundacja". Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny na stronie konkursu.

Wersja XML