Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ferie 2016 - sprawdź program!

Od 1 lutego br. na terenie całej Opolszczyzny rozpoczynają się tegoroczne ferie zimowe. Opolscy uczniowie odpoczną od szkolnych zajęć i będą mogli korzystać z atrakcyjnych zajęć zaproponowanych m.in. przez Ośrodek Kultury i Rekreacji, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oraz Bibliotekę Publiczną.

Atrakcje podczas ferii czekają na najmłodszych w Bibliotece Publicznej w Paczkowie. W programie zajęcia plastyczne, muzyczne, konkursy z nagrodami, głośne czytanie baśni i bajek, gry i zabawy, teatrzyk lalkowy, spotkania z ciekawymi ludźmi, pogadanki tematyczne, oraz wycieczka do muzeum, straży pożarnej.

Ponadto Ośrodek Kultury w Paczkowie proponuje bogatą ofertę zajęć. Jest spora szansa, że w przygotowanym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród zajęć pojawiają się m.in. zajęcia plastyczne, w tym z rzeźby oraz otwarte zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych (instrumenty dęte, pianino, gitara, perkusja), które odbędą się w Domu Plastyka. 

Pierwszy tydzień ferii to cała seria atrakcji, zapraszamy 2 lutego br. o godz. 16:00 na spektakl teatralny „Przygody Małego Pingwinka PIK-POKA” w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji. Natomiast w piątek 5 lutego odbędzie się projekcja bajki „HOKUS –POKUS, Albercie Albertsonie, tradycyjnie uczestników ferii w OKIR nie ominie Bal Przebierańców z Policusiem.

W drugim tygodniu, tj. 10 lutego br. o godz. 16:00 w Sali Ośrodka Kultury pojawią się Węże Dusiciele – program artystyczny z żywymi wężami. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Natomiast Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oferuje wiele wartościowych zajęć sportowych, w tym zawodów oraz gier w siatkówkę, koszykówkę, czy piłkę nożną.

Zajęcia zostały dofinansowane z środków budżetu Gminy Paczków, a dokładniej z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dziać się będzie sporo, dlatego dzieci z Paczkowa i okolic nie powinny się nudzić. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Brak opisu obrazka

Wersja XML