Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Piknik Honorowych Dawców Krwi w Famadzie

W sobotę 12 września w Paczkowie, w ogródku przyzakładowym „FAMAD” odbył jak co roku piknik honorowych dawców krwi, działaczy Polskiego Czerwonego Krzyża, ich rodzin oraz zaproszonych gości.

Organizatorzy: Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy „FAMAD” w Paczkowie oraz Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Otmuchowie przygotowali program miłego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Zarówno pogoda, jak i frekwencja dopisała – na festyn przybyło około 50 osób. W festynie uczestniczyli: Prezes FAMAD-u p.Mieczysław Fluder oraz wiceprezes Opolskiego Oddziału Okręgowego PCK p.Stanisława Kosmal. Tradycyjnie przeprowadzono zawody strzeleckie z wiatrówki. Rywalizacja odbyła się w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni i dzieci. Najwięcej punktów zdobyli, zajmując tym samym I. miejsce: Bożena Burzyńska Robert Burzyński, Patryk Kupczak. Puchary otrzymali również:, Teresa Stopyra,Sławomir Wandzel, Jakub Jabłoński ( za II. miejsce) oraz Joanna Żak, Ryszard Wandzel i Kinga Żak ( III. miejsce). Pozostałe konkurencje również cieszyły się dużym powodzeniem, a były to: gra w bule i rzuty lotkami do tarczy. Nikt z pikniku nie wyszedł przegrany, wszystkie dzieci otrzymały medale, które zostały zakupione przez ZOR w Otmuchowie. W trakcie zmagań sportowych można było posilić się kiełbaską z grilla, napojami i słodyczami, które zostały zakupione z dotacji Gminy Paczków otrzymanej na działalność w ramach pożytku publicznego.

Organizatorzy dziękują uczestnikom za liczne przybycie oraz wszystkim darczyńcom za pomoc w organizowaniu pikniku HDK PCK.

źródło: Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy "FAMAD"

 

 

Wersja XML