Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy do oddania głosów w projekcie "Pod biało-czerwoną"

Ministerstwo Cyfryzacji zachęca do dołączenia do projektu "Pod biało-czerwoną" realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Paczków o oddanie głosu online: https://bialoczerwona.www.gov.pl/ . Wszelkie informacje dotyczące projektu znajdą Państwo na stronie: gov.pl/bialoczerwona. Informujemy o możliwości sprawdzenia liczby głosów poparcia w gminie Paczków poprzez wysłanie wiadomości mailowej - zapytania z nazwą gminy na skrzynkę mailową: 

W trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 na godz. 23:59 osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, Ministerstwo Cyfryzacji przewiduje udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. W najbliższych dniach na stronie gov.pl/bialoczerwona dostępny będzie ranking, w którym będzie można sprawdzić pozycję gminy w tej klasyfikacji.

Ministerstwo Cyfryzacji zachęca do śledzenia zakładki: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/najczesciej-zadawane-pytania gdzie zamieszczone są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie czy odpowiedź na dane pytanie nie jest już widoczna w tej zakładce.

 

Zachęcamy również do szerokiej promocji projektu w naszej gminie poprzez:

- założenie wydarzenia na Facebooku, np. Pod Biało-Czerwoną [nazwa gminy]

- zachęcanie znajomych do oddawania głosów poparcia

Działajmy wspólnie pod biało-czerwoną flagą!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: , 532 519 877

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML