Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

III REJONOWE ZAWODY BOWLINGOWE HDK PCK

W dniu 3 października 2020 roku w Kręgielni „ Stodoła” odbyły się III Rejonowe Mistrzostwa Klubów HDK PCK w Kręglach o Puchar Prezesa „FAMAD” Sp. z o. o. w Paczkowie. W zawodach udział wzięło 6 drużyn, które w sportowej rywalizacji walczyły o każdy punkt.

W trakcie imprezy obowiązywały obostrzenia sanitarne. Po 3 godzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce Klub HDK PCK przy OR w Otmuchowie – 848 pkt,

II m. Klub HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie (drużyna 1) – 809 pkt.

III m. Klub HDK PCK w Krapkowicach – 715 pkt.

Na kolejnych miejscach uplasowali się: Klub HDK PCK przy Parafii pw. Ducha Św. i NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie Koźlu, Klub HDK PCK w Głubczycach, Klub HDK PCK przy „FAMAD” w Paczkowie (drużyna nr 2).

W pojedynku indywidualnym I miejsce zajął Rafał Żyrek (Otmuchów), II m. Robert Burzyński

(Paczków), III m. Teresa Stopyra (Otmuchów). Puchar Burmistrza Gminy Paczków dla najlepszej zawodniczki zdobyła p. Teresa Stopyra. Wręczono również puchar najmłodszemu zawodnikowi p. Pawłowi Cichoń z Kędzierzyna – Koźla.

Puchary i dyplomy wręczali: Prezes „FAMAD” Sp. z o.o. pan Mieczysław Fluder oraz Wiceprezes Opolskiego Oddziału Okręgowego PCK pani Stanisława Kosmal. W trakcie zmagań sportowych można było posilić się pizzą i napojami. Zawody przebiegały w miłej i rodzinnej atmosferze. Uczestnicy podkreślali fakt, że nie chodzi o rywalizację tylko o spotkanie w gronie przyjaciół i znajomych oraz propagowanie idei honorowego krwiodawstwa. Po zawodach sportowych Zarząd paczkowskiego klubu zaprosił drużyny na spotkanie przy herbatce do pomieszczenia w parku zakładowym Fabryki Maszyn i Urządzeń Przemysłowych , gdzie można było zapoznać się z działalnością klubu i podziwiać zgromadzone trofea.

Organizatorzy ( Klub HDK PCK przy FAMAD w Paczkowie, Zarząd OR PCK w Otmuchowie) serdecznie dziękują Panu Prezesowi FAMAD za sponsorowanie zawodów oraz samorządowi gminy za dofinansowanie imprezy sportowej.

 

 

Wersja XML