Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Symboliczne powitanie najmłodszych w Gminie Paczków

Symboliczne powitanie najmłodszych to już nasza swoista tradycja. Inicjatywa powitania nowo narodzonych dzieci jest wyrazem dumy i radości z tego, że w naszej gminie, z roku na rok, przychodzą na świat "nowi mieszkańcy” naszej gminy.

Spotkania dla naszych maluszków organizowane były 2 razy do roku w Sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Z uwagi na sytuację związaną z pandemią COVID-19 zaprzestaliśmy organizacji spotkań, ale o naszych maluszkach nie zapominamy i wszystkim nowonarodzonym mieszkańcom zostaną wręczone upominki powitalne z listem gratulacyjnym.

W II połowie 2020 roku w Gminie Paczków urodziło się  36 dzieci w tym 19 chłopców i 17 dziewczynek, a są to: Liliana Chorostecka, Jan Coś, Klara Czachor, Natalia Czyż, Liliana Gierzyńska, Oliwier Grela, Nel  Jansa, Maja  Kamiński, Tymoteusz Karol, Emilia Krupa, Tymon Kurowski, Martyna Lipiec, Stanisław Ludwiczyński, Adam Łajczak, Kuba  Majchrzak, Jan  Maślanka, Mateusz  Maślanka

Mikołaj Matuszny, Franciszek Mazur, Maria Miller, Hanna Paluch, Igor  Podgórski, Natan  Podobiński, Lena Polcyn, Michalina  Poręba-Kula, Wiktoria  Potasiak, Liliana  Robak, Leon  Rudnicki, Fabian Sapieha, Stanisław Skoczeń, Tymon Słociński, Jakub Wychowaniec, Julia Wychowaniec, Liliana Zawada, Natalia  Zawada, Remigiusz  Zborowski.

Serdecznie gratulujemy rodzicom oraz rodziną, w których przyszły na świat długo oczekiwane dzieci. Życzymy szczęścia i wytrwałości na drodze odpowiedzialnego rodzicielstwa, a pociechom dużo zdrowia!    

Prosimy rodziców dzieci urodzonych w II kwartale 2020 r.  o odbiór upominków w Urzędzie Miejskim w Paczkowie, informacje pod numerem tel. 77 431 67 91 wew. 120.

 

 

 

Wersja XML