Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zawody karpiowe nad Zalewem Paczkowskim – zgłoś udział!

W dniach od 1 do 5 czerwca 2016 r. odbędzie się VII Frankenstein Carp Meeting, czyli Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy.

Zawody zostaną rozegrane na Zbiorniku Kozielno od strony miejscowości Kozielno (Gmina Paczków). Zapisy rozpoczęły się, przewidziano 30 miejsc.

Zbiornik Kozielno to ponad 300 ha zaporówka, jedna z czterech na Nysie Kłodzkiej. Przez jezioro przebiega granica dwóch województw: Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Dno zbiornika jest zróżnicowane, a głębokość waha się od 1 m do 6-7. Na zbiorniku pozostawiono dwie wyspy, z których wędkowanie jest zabronione. Dobrymi miejscami są okolice dawnego koryta rzeki, a także zalane stawy pożwirowe. W wodzie jest wiele twardych zaczepów, korzeni, podwodnych drzew. Nie jest to łatwe łowisko, a wręcz wymagające.

Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy trwać będzie 5 dni i 4 noce non stop. Jest dozwolona wywózka, a drużyny składają się z dwóch osób (+ ewentualnie team runner). Oczywiście zawody przebiegają w myśl zasady „złów i wypuść”. Dla uczestników organizatorzy gwarantują parkingi na samochody, obiady dostarczane na łowisko, poczęstunek, a także sanitariaty. Spośród wszystkich startujących zostanie rozlosowana łódka do wywózki „KARPIK”. Pula nagród jest uzależniona od ilości sponsorów.

Zasady zawodów określa regulamin, a szczegółowych informacji udzielają organizatorzy:
Daniel Ciepierski – e-mail: , tel. 603 129 423,
Robert Gąstała – email: , tel. 669 491 795.

 Zapraszamy do zapisów!  

Brak opisu obrazka

Wersja XML