Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Powitanie lata w Gminie Paczków

W dniu 24 czerwca 2022 r. na placu rekreacyjnym przy ul. Miraszewskiego odbyła się impreza na „Powitanie Lata”, którego najważniejszymi odbiorcami były dzieci.

Główną atrakcją imprezy było Holi - Święto Kolorów. Magia tej zabawy, polega na obrzucaniu się kolorowymi proszkami. Pod sceną, na której grał DJ zebrali się uczestnicy imprezy „uzbrojeni” w kolorowe proszki. Przy dźwiękach hitów muzycznych wszyscy zebrani  wyrzucili proszki w powietrze, a wielobarwny pył pokrywał uczestników zabawy od stóp do głów oraz tworzył wielką barwną chmurę. Kolorowe były nie tylko dzieci i młodzież, ale również rodzice. Wszyscy zapewniali, że zabawa jest świetna. Cały festiwal wypełniła atmosfera wiecznej wesołości, dużo kolorów oraz  mnóstwo zabawy. Impreza okazała się świetnym pomysłem na spędzenie rodzinnego popołudnia.

Doskonała aura utrzymała się do późnych godzin popołudniowych i pozwoliła na wspaniałą zabawę.

Podczas  festynu nie zabrakło również innych atrakcji odbyły się między innymi zawody rzutowe w wędkarstwie, plecienie wianków  oraz  I edycja biegu świętojańskiego zorganizowanego przez Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie.

 Z uwagi, iż festyn odbył się w dniu 24 czerwca tj. Noc Świętojańską, po godzinie 20 uczestnicy imprezy udali się nad Zalew Paczkowski, gdzie jak obyczaj każe odbyło się tradycyjne puszczanie wianków.

Po dniu tak gorącym i pełnym wrażeń przyjemnie było schłodzić się pod prysznicem przygotowanym przez strażaków OSP Stary Paczków oraz OSP Dziewiętlice, którzy również czuwali nad bezpieczeństwem uczestników.  

Organizatorzy zadbali także o to, aby nikt nie był głodny. Częstowali  grillowanymi kiełbaskami, napojami.

Na pewno wszystkie dzieci w tym dniu były szczęśliwe i zadowolone. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i udział w przygotowanych dla mieszkańców atrakcji.

Fotorelacja z uroczystości dostępna pod linkiem:

https://paczkow.pl/3140/fotorelacja-z-powitania-lata.html

Wersja XML