Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Paczkowianka walczy o tytuł Miss Opolszczyzny

Konkurs Miss Opolszczyzny jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności.

Wybory pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski organizowanego przez Missland Sp. z o.o. Ideą wyborów regionalnych Miss Opolszczyzny jest promowanie piękna kandydatek, a także firm partnerskich poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas samej Gali Finałowej.

W tegorocznym konkursie bierze udział 25 pięknych kobiet walczących o koronę Miss Opolszczyzny 2016, w tym 24-letnia Paczkowianka Pamela Kłoczko. Za sprawą zaangażowania tegorocznej organizatorki konkursu Miss Polski pani Anny Pabiś II Wicemiss Polski 2013 wybory mają wyjątkowo profesjonalny i ciekawy przebieg.

Z kandydatką do tytułu Miss Opolszczyzny - panią Pamelą Kłoczko, spotkaliśmy się w Urzędzie Miejskim w Paczkowie i uzyskaliśmy odpowiedzi na interesujące nas pytania.

 1. Co spowodowało, że zgłosiła się Pani na casting Miss Polski Opolszczyzny 2016?

Pamela Kłoczko: Poszukując castingów muzycznych, trafiłam przypadkowo na stronę castingu  Miss Opolszczyzny. Mając na początku wiele obaw zauważyłam w tym konkursie szanse dla siebie i swojej pasji. Poczułam, że powinnam się z tym zmierzyć i tak już zostało.

 1. Znalazła się Pani w gronie szczęśliwej finałowej trzynastki tegorocznych wyborów, w kategorii dorosłych panien. Jak zamierza się Pani przygotować do wielkiego finału?

Pamela Kłoczko:  Dokładnie, mój numer dodatkowo to szczęśliwa 13. Tak jak do wielu rzeczy w życiu podchodzę do konkursu bardzo konkretnie i pragmatycznie. Oczywiście zdrowo się odżywiam, uprawiam sport i sporo wychodzę na świeże powietrze. Oprócz dbania o swoje ciało, czytam dużo nowych książek, oglądam filmy biograficzne i ćwiczę potrzebne mi umiejętności jak np. sprawne chodzenie na szpilkach.

 1. Czy uczestniczyła Pani już w jakimś zgrupowaniu?

Tak, co tydzień spotykamy się i ćwiczymy układy choreograficzne w Opolu. Ponadto w ubiegły weekend odbyły się trzydniowe warsztaty w Hotelu Aspen w Podlesiu, gdzie m.in.  szlifowaliśmy choreografię, mieliśmy szkolenia z wizażu oraz pielęgnacji skóry twarzy, a dzięki zajęciom z coachingu poznaliśmy siebie nawzajem. Przeprowadzono również konkurs Miss Talent, gdzie mogłam zaprezentować swoje umiejętności wokalne i przekazać emocje za pomocą głosu. Jest mi niezmiernie miło, że na zgrupowaniach mogę uczyć się od tak profesjonalnej i sympatycznej kadry na czele z Panią Anną Pabiś - II Wicemiss Polski 2013.

 1. Jak traktuje Pani udział w tym konkursie?

Udział w wyborach Miss pozwala mi na sprawdzenie swojego charakteru, a także daje możliwość przeżycia niezapomnianej przygody oraz pozwala na uwierzenie we własne możliwości. Konkurs zmobilizował mnie do jeszcze intensywniejszej pracy nad moim głosem, poczułam większą miłość do swojej pasji, którą aktualnie rozwijam każdego dnia. 

 1. Jak ocenia Pani swoje przeciwniczki?

Bardzo pozytywnie, oczywiście mam swoje faworytki. Każda z dziewczyn ma coś w sobie, są inteligentne i piękne.

 1. Kto jest dla Pani największym autorytetem?

Nie mam jednej osoby. Na pewno z branży muzycznej wzorem jest dla mnie wokalistka Justyna Steczkowska, którą cechuje duża indywidualność. Inspirują mnie także światowi coachowie jak np. Anthony Robbins, czy Mateusz Grzesiak.

 1. Jakie jest Pani życiowe motto?

Nie mam jednego motta, ale w życiu kieruję się zawsze sercem i intuicją.

 1. Jakie jest Pani największe marzenie?

Stworzyć sobie miejsce pracy, które pozwoli mi realizować moje pasje.

 1.  Proszę wymienić swoje najmocniejsze cechy charakteru?

To asertywność i ambicja.

 1. Dlaczego chciałaby Pani zostać Miss Opolszczyzny?

Gdybym przeszła do kolejnego etapu konkursu z pewnością chciałabym promować moją gminę i całe województwo opolskie, szerzyć dobre wartości oraz mobilizować innych do rozwijania swoich pasji.

]Wszystkich mieszkańców Gminy Paczków zachęcamy do wsparcia kandydatki z Paczkowa w konkursie Miss Opolszczyzny 2016, zwłaszcza podczas głosowania internetowego. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej witrynie internetowej. Przypominamy, że Gala Finałowa Miss Opolszczyzny 2016 odbędzie się 21 maja br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, a poprowadzi ją Krzysztof Ibisz.

Trzymamy kciuki za sukces pani Pameli, która niewątpliwie jest  wizytówką naszej gminy podczas konkursu Miss Opolszczyzny 2016.

Zdjęcia: Joanna Kolasa, Opole24.pl

 

 

 

Wersja XML