Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Piknik Rekreacyjno - Sportowy

W sobotę 10 września w Paczkowie odbył się coroczny piknik rekreacyjno sportowy dla honorowych dawców krwi, działaczy Polskiego Czerwonego Krzyża i ich rodzin.

Impreza jak zwykle zorganizowana została w parku zakładowym Famad-u. Pogoda dopisała, na piknik przybyło 60 osób. Swoją obecnością krwiodawców zaszczycił Burmistrz Gminy Paczków pan Artur Rolka.

Organizatorzy: Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy FAMAD w Paczkowie oraz Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Otmuchowie przygotowali program miłego spędzania czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Tradycyjnie przeprowadzono zawody strzeleckie z wiatrówki. Rywalizacja odbyła się w trzech kategoriach: kobiet, mężczyzn i dzieci.

Najwięcej punktów zdobyli: Jadwiga Misiewicz, Paweł Pindel, Michał Kurowski zajmując tym samym I miejsca. Puchary otrzymali również: Teresa Stopyra, Michał Trela, Mateusz Trela (II miejsca) oraz Grażyna Wandzel, Robert Burzyński i Jakub Jabłoński (III miejsca). Dużym powodzeniem cieszyła się też gra w bule i rzuty lotkami, które rozgrywano w grupie dzieci i dorosłych.

Bule dorośli: I miejsce Ryszard Wandzel, II miejsce Krzysztof Bakiera, III miejsce Piotr Wandzel.

Bule dzieci: I miejsce Michał Kurowski, II miejsce Kamil Gołąb, III miejsce Julia Orszulak.

Lotki dorośli: I miejsce Robert Kupczak, II miejsce Michał Trela, III miejsce Piotr Wandzel.

Lotki dzieci: I miejsce Kamil Gołąb, II miejsce Karol Fyda, III miejsce Michał Kurowski.

Młodsi uczestnicy imprezy mogli rywalizować w ringo: I miejsce Julia Orszulak, II miejsce Julia Szczurek, III miejsce Julia Wojtyła oraz gry i zabawy dla dzieci: I miejsce Amelia Kania, II Karol Fyda, III miejsce Justyna Ziółkowska.

Dodatkową atrakcją był pokaz Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP nr 3 w Paczkowie. Każdy mógł zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego, a dzieci strącały puszki strumieniem wody.

W trakcie zmagań sportowych można było posilić się kiełbaską z grilla, grochówką, napojami i słodyczami, Nagrody i poczęstunek zakupiono z dotacji Gminy Paczków otrzymanej na działalność w ramach pożytku publicznego. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz zapraszają na przyszłoroczną majówkę.

 

 

Wersja XML