Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wieczór muzyczny w Krainie Łagodności

Stowarzyszenie GENERACJA w Paczkowie - organizator wielu muzycznych wydarzeń w naszej gminie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie muzyczne z cyklu Wieczór Muzyczny… w Krainie Łagodności.

Koncert już po raz czwarty został przygotowany w ramach uroczystych obchodów Święta Niepodległości. Jest to wspaniała propozycja dla mieszkańców naszej gminy upamiętniająca czas odzyskania wolności przez Polskę.  To czas refleksji, spokojnej rozmowy, spotkań i relaksu przy dźwiękach „dobrej” muzyki. WIECZÓR MUZYCZNY jest również promocją reaktywowanych Ogólnopolskich Prezentacji Muzycznych TEREPACZKÓW, które odbędą się w dniach 24-26 lutego 2017 r. Podczas występów usłyszymy laureatów TerePaczkowa: Kingę Szczepańską, Roberta Klimka i Sylwię Janowską. Gospodarzem muzycznym wieczoru będzie formacja KLUB 50, która wielokrotnie występowała na licznych imprezach w naszej gminie. W wykonaniu zespołu usłyszymy kilka piosenek z "Krainy  Łagodności".

Gościem wieczoru będzie zespół „Póki co”, w repertuarze którego znajdzie się muzyka z gatunku piosenki autorskiej, fajnej piosenki oraz piosenki z tekstem. Członkami duetu są Ela Rojek i Jarek Bieliński. Swoją obecnością zaszczyci nas również opolska wokalistka i autorka piosenek – Basia Beuth [Bojt]. Piosenki Basi to piosenki z pogranicza ballady i piosenki poetyckiej z żywym, radosnym akompaniamentem z elementami bossanowy, funky, folku, jazzu, a czasem bluesa.  W czasie koncertu wystąpią także podopieczni z Placówki Wsparcia Dziennego w Paczkowie.

Serdecznie zapraszamy na niezwykły Wieczór Muzyczny, który rozpocznie się o godz. 17:00 w dniu 11 listopada br. w auli Zespołu szkół w Paczkowie.  Nad wszystkim czuwa organizator i pomysłodawca STOWARZYSZENIE GENERACJA, wstęp jest bezpłatny! 

Wersja XML