Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wieczór muzyczny „Pod naszym niebem, na naszej ziemi”

W piątkowy wieczór odbyło się spotkanie muzyczne z cyklu WIECZÓR MUZYCZNY, organizowany przez Stowarzyszenie GENERACJA w Paczkowie, którego uczestnicy wypełnili po brzegi aulę Zespołu Szkół w Paczkowie.

Koncert został przygotowany w ramach Narodowego Święta Niepodległości i rozpoczął się od występu podopiecznych z Placówki Wsparcia Dziennego w Paczkowie, którzy wprowadzili licznie zebraną publiczność w wyśmienity nastrój i zachęcili do wysłuchania dalszej części koncertu.

Podczas występów usłyszeliśmy laureatów tegorocznego TerePaczków – Kingę Szczepańską, Roberta Klimka oraz Sylwię Janowską, którzy po raz kolejny zachwycili wszystkich swoim talentem muzycznym.

Gospodarzem muzycznym wieczoru była formacja KLUB 50, która wielokrotnie występowała na licznych imprezach w naszej gminie. W wykonaniu zespołu mogliśmy usłyszeć kilka piosenek z "Krainy  Łagodności".

Gościem wieczoru był zespół „Póki co”- trio, w repertuarze którego znalazły się utwory  z gatunku piosenki autorskiej, turystycznej oraz tzw. piosenki z tekstem. Swoją obecnością zaszczyciła nas również opolska wokalistka i autorka piosenek – Basia Beuth [Bojt]. Piosenki Basi to piosenki z pogranicza ballady i piosenki poetyckiej z żywym, radosnym akompaniamentem z elementami bossanowy, funky, folku, jazzu, a czasem bluesa. 
Była to wspaniała propozycja dla mieszkańców naszej gminy na spędzenie listopadowego wieczoru.

 

 

 

Wersja XML