Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na Jarmark Świąteczny - już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę na płycie paczkowskiego Rynku stanie Jarmark Świąteczny.

Mieszkańcy dowiedzą się, jakie dekoracje i regionalne potrawy mogą zagościć na ich stołach. To jednak nie wszystkie atrakcje, które 17 grudnia br. czekają w sercu Paczkowa.
Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy w gronie najbliższych przy suto zastawionym stole. Na Jarmarku Świątecznym w Paczkowie będzie można znaleźć zarówno tradycyjne przysmaki, jak i ozdoby, które zainspirują do stworzenia odpowiedniego nastroju.  Na placu obok Ratusza w centrum naszego pięknego miasta pojawią się barwne stragany.
Na odwiedzających jarmark czekać będą najróżniejsze wyroby, nie zabraknie między innymi: upominków, ozdób i stroików świątecznych, rękodzieła wykonanego techniką decoupage, tradycyjnych polskich, potraw tradycyjnych (uszka, pierogi, krokiety), świątecznych ciast itp. produktów.
Jarmark rozpoczynamy w sobotę 17 grudnia br. o godzinie 10:00, gdzie oprócz różnorodnych stoisk na odwiedzających czekają atrakcje w postaci wspólnego kolędowania z KGW Kamienica, Funky Bus i Studiem Piosenki Voices. Czas Jarmarku umilą wszystkim występ Dětský pěvecký sbor „Sluníčko z Javornika, a także zimowe pląsy dla dzieci z Energy Dance Studio Tańca oraz wspólne malowanie bombek na choinkę.
Warto na własne oczy przekonać się, co takiego ma do zaoferowania tegoroczny Jarmark, tym bardziej, że niepowtarzalne wyroby z pewnością przypadną do gustu niejednemu i na próżno szukać ich w nowoczesnych centrach handlowych.
Serdecznie zapraszamy !

Wersja XML