Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Znamy już program ferii zimowych w OKiR

Już 13 lutego na Opolszczyźnie rozpoczynają się ferie zimowe, warto zatem zapoznać się z możliwościami spędzenia tego wolnego czasu w Paczkowie.  Prezentujemy program przygotowany dla dzieci i młodzieży przez Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie proponuje odpoczywającym od szkół uczniom wyjątkowo bogatą ofertę, dlatego jest spora szansa, że w przygotowanym przez OKiR programie każdy znajdzie coś dla siebie. Nauka gry na instrumentach dętych, warsztaty muzyczne i taneczne, ceramiczne, zajęcia rysunkowe - to tylko niektóre propozycje zajęć.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych OKiR zaprasza do udziału w warsztatach cyrkowych, podczas których dzieci będą mogły opanować trudną sztukę chodzenia na szczudłach, żonglowania, kręcenia talerzami cyrkowymi. Niewątpliwie warto obejrzeć spektakl teatralny o wdzięcznym tytule „Gapciowatość”(15 luty, godz. 16:00). Przedstawienie to mieszanka zabawnych gagów z elementami pantomimy i magicznymi i cyrkowymi sztuczkami.

Moc atrakcji czeka na młodych ludzi, także w drugim tygodniu przerwy zimowej. Przezabawne klauny Ruphert i Rico zaprezentują  „Zimowe Tańce Połamańce”, a fani muzyki rockowej powinni być zadowoleni - oprócz wspomnianych warsztatów muzycznych i karaoke ze Studiem Piosenki Voices, OKiR organizuje koncert „Rock Returny" (23 luty, godz. 17.00).  Na scenie pojawi się kilka rockowych kapel z Paczkowa i okolic, które na pewno stworzą niezapomniane muzyczne show. Najmłodsi z chęcią obejrzą spektakl teatralny „Twoje abecadło” w wykonaniu Teatru Igraszka z Wałbrzycha, który odbędzie się 24 lutego, o godz. 16:00. Na koniec zaplanowano spotkanie z Policusiem i funkcjonariuszami policji.

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Projekt jest współfinansowany z budżetu Gminy Paczków.

Szczegółowych informacji udziela Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie (ul. Wojska Polskiego 27), Tel. 77 431 62 32.